W 2017r. z konkretnymi planami

Co roku planujemy jedną dużą wyprawę i parę mniejszych. W 2016 zorganizowaliśmy Africa Poland Trip, na którą czekaliśmy cały rok. Udało się! Poza tym wyjazdem odbyliśmy dość trudną, pod kątem formalnym, mini wyprawę na Białoruś, odwiedziliśmy też Amsterdam. Ten rok zamykamy kolejnym wyjazdem na Ukrainę.

Po 3 latach funkcjonowania jako Team-from.pl odwiedzeniu 35 państw, pora na duże zmiany. Przygodę z podróżami rozpoczęliśmy od zdobycia Nordkappu, a kolejne miesiące obracały się wokół wielu krajów Europy i afrykańskim Marokiem. Europa jest nasza, poważnie myślimy o poszerzaniu horyzontów i kolejne kontynenty.

W 2017 w 8-osobowym składzie zdobywamy Islandię. W dużej mierze to wyjazd planowany pod kątem możliwości fotograficznych, a co za tym idzie, będziemy jeździć tylko w najbardziej spektakularne i atrakcyjne wizualnie miejsca. Jesienią koleją transsyberyjską jedziemy na drugi koniec Rosji. To już zdecydowanie poważny wyjazd i wierzymy, że i on się uda.

Z racji faktu, że wszystkie plany skutecznie i konsekwentnie realizujemy bez większych przeszkód, już powoli myślimy o 2018 roku i bardzo dużej wyprawie do USA. Ale o tym za rok.

Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki, gdy byliśmy w drodze!