Krótki długi weekend z konkursem w tle

Bywało, że przy sprzyjającym kalendarzu i kilku dniach urlopu trwała i tydzień, wydawałoby się, że cztery dni to już absolutne minimum, żeby zasłużyła na miano długiego weekendu – ale co zrobić z trzydniową majówką? Donosimy posłusznie, przedmajówkowo, że można zrobić całkiem sporo, odwiedzić kilka ciekawych miejsc i nie wydać sumy odpowiadającej tygodniowemu biwakowaniu pod gołym, na przykład norweskim niebem.

Praga

Praga

 W najbliższy weekend Team-from.pl jedzie w świat, w podgrupach 😉 Kwiatek, ze swoim równoległym projektem wyrolował już majówkę w Mediolanie, Kasia i spółka starym zwyczajem, spędzi tych kilka dni nad mazurskimi jeziorami, a Michał i Dorota (ahoj, to sem my!) zabrną do Brna, Ołomuńca i Pragi. O tych co spędzą ten czas w pracy nie napiszemy 😉

Ołomuniec

Ołomuniec

Jakie Wy macie plany na skrócony długi weekend? Spędzicie go w teamie czy raczej solo? W Polsce czy w krajach mniej lub bardziej obcych?

Jeśli uda się Wam ustrzelić jakieś moto-zdjęcia, to przypominamy o  majówkowym konkursie naszego partnera Hadron.pl. Możecie wygrać nagrody, do których uśmiechnie się każdy podróżnik: kamerę samochodową i nawigację i nie tylko.

podium-1024x768