Poznaj nas!

taaa

Balcanica Poland Team to nazwa naszej największej wyprawy w 2015 r. w ramach Team-from.pl. 4. lipca wyruszymy z Rybnika na południe, aby pierwszy nocleg zaliczyć już na Węgrzech. Przygotowania do tej wyprawy ruszyły już w październiku 2014 r. Wtedy właśnie zaczęło się kompletowanie ekipy, poszukiwanie sponsorów, partnerów i patronów medialnych. Dziś, na około miesiąc przed wyprawą, przygotowania są już bardzo zaawansowane.

Kto znalazł się w ekipie Balcanica Poland Team? Nie było zaskoczeniem, że prawie wszyscy, którzy wzięli udział w Nordkapp Poland Team również pojadą na Bałkany. Jest Michał, jest Łukasz (znany jako Kwiatek), jest Kasia wraz z Mariuszem i ich synem Szymonem. Są oczywiście Dorota, Olek, Kamil. Do Team-from.pl dołączyły też nowe twarze i nowe samochody. Dołączył Dawid, zapalony maratończyk, przyjaciel Kasi i Mariusza. Przyłączył się także Mateusz (znany jako Dino), który przyjaźni się z każdym z nas. Ekipa poszerzyła się także o dwie dziewczyny – Paulinę i Lenę. Paulina na co dzień jest muzykiem, a Lena decyzję o wyprawie podjęła w 2 minuty.

 balkans

Do ekipy dołączyła też Mazda 6, która już zdążyła zakolegować się z VW Golfem 4 i Subaru Legacy. Mazda, jak i Subaru kocha LPG. Nie bardzo lubi dym spod dieslowego wydechu Golfa, ale damy radę. Wstępnie ekipa jest przydzielona do aut, ale w tej edycji wyprawy chcemy się wymieniać składem, więc pomimo przypisania do danego auta, każdy pojedzie każdego dnia z kimś innym 😉

 

Nie możemy zapomnieć o naszych Super Partnerach!

Dzięki firmie motoautko.pl, mamy bagażnik i boks dachowy do Mazdy. Firma Hadron.pl wyposażyła w CB-radio Mazdę i VW, a także moduł GPS do każdego auta, dzięki czemu możecie stale obserwować gdzie jesteśmy. Nie zapominamy również o ALKOHIT, która podarowała nam m.in. profesjonalny alkomat. Na miesiąc przed wyjazdem firma VISION.PL zajęła się obrandowaniem naszych boksów. Firma Lesovik wyposażyła nas w rewelacyjny hamak. Fabryka Smyczy Reklamowych wyprodukowała mnóstwo fantastycznych smyczy z naszym logiem 😉 Dzięki firmie Sigma ProCentrum mamy dodatkowy szerokokątny obiektyw więc  czekajcie na super zdjęcia 😉

 

Start już za miesiąc. Jakie mamy plany na ten czas? Mnóstwo spraw związanych z naszymi autami. Od usztywniania zawieszenia po serwis klimatyzacji. Druk ulotek, produkcja koszulek reklamowych, zakup niezbędnego sprzętu biwakowego, ubezpieczenia, a także sporo spraw związanych z samą trasą. Mimo tych wyzwań, już nie możemy się doczekać wyjazdu!