Szukamy ludzi na wyprawę po Islandii

W drugim tygodnia czerwca 2017r. planujemy udać się na ok. 14 dni na Islandię. Wyprawa wymaga sporego przygotowania, a także bookowania wcześniej biletów lotniczych, dlatego chętnych szukamy już teraz. Jeśli zawsze marzyłeś/aś o wyprawie na Islandię, to teraz jest doskonała okazja, aby urzeczywistnić swoje marzenia. Islandię będziemy przemierzać terenowymi autami i głównym celem wyjazdu jest fotografowanie niesamowitych miejsc i widoków.

Niestety nie możemy zabrać wszystkich. Dysponujemy trzema miejscami wolnymi. Jeśli chcesz się z nami wybrać musisz zadać sobie trzy pytanie:

  1. Czy dysponuję środkami finansowymi na taką podróż?

Dużo zależy od trafienia na tanie bilety lotnicze, ale kwota rzędu 3000zł czy nawet 3500zł to bardzo realny koszt wyprawy.

  1. Czy mam odpowiedni sprzęt turystyczny?

Namiot, który wytrzyma wietrzną i deszczową pogodę, dobrej klasy śpiwór, który zapewni Ci ciepło przy ledwie paru stopniach powyżej zera? Czy mam odpowiednią kurtkę, buty? Lub jeśli nie mam takiego ekwipunku, to czy mam środki na zakup sprzętu przed wyprawą?

  1. Ostatnie i chyba najważniejsze pytanie – czy dam radę wytrzymać około dwa tygodnie w ciężkich warunkach?

Na starcie mówimy – szukamy osób, które nie boją się codziennego spania w ciężkich warunkach pogodowych, które potrafią rozłożyć i złożyć swój namiot, którym poranna toaleta, nie zajmuje więcej niż 5, 10 minut.

Jeśli powyższe Cię nie przeraża – pisz śmiało maila do nas – info@team-from.pl

Ze swojej strony zapewniamy doborowe towarzystwo stałej ekipy Team-from.pl, zorganizowanie transportu do, z i po Islandii. Mnóstwo fantastycznych widoków, ubezpieczenie, wyposażenie turystyczne m.in. w postaci prysznica turystycznego, kuchenek benzynowych i wiele innych.