Tak wyglądamy w 2/3…

W sobotnie popołudnie udało nam się spotkać w 2/3 ekipy Balcanica Poland Team w Rybniku.Chcieliśmy zrobić parę zdjęć i nagrań video do trailera naszej wyprawy. Jeśli tak ma wyglądać nasz wyjazd, jak proste umówienie się na zdjęcia, to już nie możemy się doczekać… Dino, jadąc do nas zaliczył kraksę. No i oczywiście, starym zwyczajem, nie obyło się bez interwencji służb specjalnych, w tym wydaniu wystąpiła ochrona jednego z marketów, gdzie na parkingu urządziliśmy plan zdjęciowy 😉

asaq-1

Członków zespołu Balcanica Poland Team możecie poznać w zakładce O NAS, natomiast czas przedstawić nasze auta, bo bez nich byłoby nam trochę ciężko. Nie ma dużych zmian w stosunku do wyprawy Nordkapp Poland Team. Wiozą nas:

VW Golf 4 z 2000r. (Diesel)

Subaru Legacy z 2000r. (Benzyna/LPG)

Mazda 6 z 2003r. (Benzyna/LPG), która debiutuje w Team-from.pl

asaq-2

Już przedstawialiśmy Wam naszego partnera, firmę HADRON, która jest odpowiedzialna za łączność CB między naszymi autami, a także za moduł GPS, dzięki któremu w każdej chwili zobaczycie gdzie jesteśmy. Do grona naszych partnerów dołączył ALKOHIT, który dostarczył nam profesjonalny alkomat, dzięki któremu będziemy zawsze w 100% pewni, że prowadzimy nasze auta odpowiedzialnie z zerem we krwi.

asaq-1-2

Nie zapominamy także o kolejnym naszym partnerze – firmie LESOVIK. To właśnie dzięki nim będziemy się bujać na super hamakach. Mamy w planach nie tylko bujanie, ale także spanie pod gołym niebem. Napiszemy jak to jest fajne 😉

asaq-3-2

W Rybniku zabrakło Moniki, Kamila i Olka. Team-from.pl jest dosyć rozstrzelony terytorialnie, ponieważ jesteśmy z Krakowa, Chrzanowa, Rybnika, Opola, ale i z Oslo. Olkowi było ciężko dojechać z Chrzanowa, a Monice i Kamilowi dolecieć z Oslo.

asaq-5

Niebawem trailer naszej wyprawie, a po wyprawie pełnometrażowy film o Bałkanach i podróżowaniu z Team-from.pl

asaq-6